EKVÜ Noortekogu kogub hoogu

 

Noortekogu on Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühenduse töögrupp, mis tegeleb peamiselt Tallinna Tehnikaülikooli hoonete sisekliima ja veetehnika erialal õppivate tudengite esindamisega erialaliidus.

EKVÜ Noortekogu liikmeteks loetakse automaatselt kõik õppivad EKVÜ liikmed, kui ka töötavad insenerid, kes avaldavad soovi Noortekogu töös osaleda. 

Noortekogu peamiseks eesmärgiks on arendada ja toetada tudengite, ettevõtjate ja praktiseerivate inseneride omavahelist suhtlust. Selleks korraldab Noortekogu EKVÜ liikmetele erinevaid meeleolukaid üritusi, kus on tegutsevatel inseneridel võimalik tutvuda tulevaste kolleegidega ning tudengitel avaneb võimalus luua väärtuslikke kontakte eriala tippudega. Üheks selliseks ürituseks on näiteks iga-aastane inseneride ja tudengite mõõduvõtt bowlingus, mis sel aastal toimus sügisel. 

EKVÜ Noortekogu annab tudengitele võimaluse panustada eriala arendamisesse ja populariseerimisse ning rääkida kaasa õppekava puudutavates küsimustes. Hetkel on Noortekogu arengufaasis ning aktiivse liikmeskonnaga püütakse leida ja katsetada uusi võimalusi, kuidas anda õppetööle koolituste ja ürituste abil lisandväärtust. Kõik aktiivsed tudengid, ettevõtjad ja alal tegutsevad insenerid on oodatud panustama EKVÜ Noortekogu ettevõtmistesse.

Noortekoguga liitumiseks, mõtete ja ettepanekute jagamiseks kirjuta EKVÜ üldmeilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Noortekogu esindajale See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Indrek Valgma

EKVÜ Noortekogu